REFERENCE

REFERENCE PERSONALISTŮ

Součástí práce personálního oddělení ve firmě je realizovat takový benefitní program, který bude pro zaměstnance motivační a pomůže zvýšit jejich spokojenost. Stále více zaměstnanců řeší otázky spojené s financemi. Proto jsme chtěli takový benefit, který nejen poradí s prevencí, ale zároveň poradí se správnými postupy práce s penězi.

Eva BergmanováPersonlistka / IFE-ČR, a.s.

Na podzim roku 2014 proběhlo ve společnosti ZETOR TRACTORS, a.s. 1. kolo Finanční akademie. Po zvážení byla tato akademie zcela na dobrovolné bázi, kdy mě i přes tuto skutečnost potěšila opakovaná návštěvnost ze strany kolegů, kteří obsah jednotlivých okruhů hodnotili velmi přínosně.

Adam BeranHR Manager / ZETOR TRACTORS a.s.

Projekt přiblížil problematiku toku rodinných financí a správné práce s penězi tak, aby si každý zaměstnanec dokázal vytvořit vlastní finanční bilanci. Jednoduchou a srozumitelnou formou upozornila na úskalí a nebezpečí související s různými finančními produkty nebo finančními institucemi.

Petra ChmelařováHG&GA Manager / Nitto Denko Czech s.r.o.

REFERENCE ZAMĚSTNANCŮ

S finančním vzděláváním jsem se poprvé setkala v rámci firemního školení. Školení, které bylo rozděleno na 5 oblastí. Vše bylo nejen zajímavé, ale i velmi poučné. Za sebe mohu říct, že jsem získala spoustu nových poznatků a prospekty, které nám zůstaly, využívám nadále. Rozhodně mohu doporučit i dalším zájemcům, kterým nejsou jejich peníze lhostejné.

Tereza MikulováZETOR TRACTORS, a.s.

Děkuji Vám za výkon a předané informace, které mi velmi věcně a vhodně rozšířili rozhled. Je škoda, že posluchačů nebylo více – někteří žel nechápou... Dnešní doba není jen bílá/černá a orientace v odstínech šedé je obtížná až zrádná. Pokud chtějí získávat informace jen v „Blesku“ a na „TV Nova“, OK, potom já asi založím mobilní krematorium, neb velmi rychle nastane přetlak v jisté oblasti živnosti.

Pavel TrojanZETOR TRACTORS, a.s. / Production Engineering

Finanční vzdělávání pro mne bylo velice přínosné a byl jsem nadmíru spokojen předanými informacemi a prezentací Vaší firmy. Akademie, kterou organizujete je jistě užitečná pro mnoho lidí a přináší osvětu v oblasti finančního vzdělaní, která je potřebná pro zástupy lidí, kteří jsou denně vystaveny tlaku ze strany „finančních institucí“. Z Vašeho projektu si odnáším rozšíření základního přehledu finančního vzdělání a také ujištění, že opakování a osvěta má své místo i v dnešní velice uspěchané době.

Radek ŠubertZETOR TRACTORS, a.s. / Projektový manažer

V naší společnosti jsem měl možnost účastnit se kurzu finančního vzdělávání. Jsem člověk, který se o své finance stará a mám vše pod kontrolou, kdy se mi o moje finance stará již léta finanční poradce. Proto jsem neočekával, že bych se mohl dozvědět převratné informace, ale spíše si vzdělání doplnit. Musím upřímně říct, že jsem byl mile překvapený. Školení bylo rozděleno do několika témat, ta byla připravena logicky a uceleně, tak aby dávala smysl. Měl jsem také trochu obavu, že bude vyzdvihován určitý produkt nebo společnost. Ale vůbec ne. Školení bylo naprosto nekomerční a naopak upozorňovalo, na co si dát pozor při vyřizování půjčky/hypotéky, jak si zajistit svůj příjem apod. Školení mohu doporučit všem, kteří si svoje finance teprve nastavují, ale i těm, kteří si chtějí ověřit, zda mají vše v pořádku, tak jako já.

Ing. Marek LeteckýIFE CR, a.s.

PŘIPRAVÍME VÁM REÁLNOU UKÁZKU

Odhalte ověřený postup, jak zvýšit finanční spokojenost zaměstnanců i společnosti. Na představení získáte osobní zkušenost a praktické kroky k realizaci .

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů